Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri 35. Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrileri Fuarı
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-755-8958-2358
Şimdi İletişime Geçin

35. Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrileri Fuarı

2023-04-14

hakkında en son şirket haberleri 35. Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrileri Fuarı

Tarih: 17-20 Nisan 2023
Shenzhen Dünya Sergi ve Kongre Merkezi
Stand: Salon 2, G21
No.1 Zhancheng Yolu, Fuhai Caddesi, Bao'an Bölgesi, Shenzhen, Guangdong, Çin Halk Cumhuriyeti

CHINAPLAS, Asya'nın 1 No'lu ve dünyanın 2 No'lu plastik ve kauçuk ticaret fuarıdır, hem yerli hem de uluslararası binlerce sergiyi ve ziyaretçiyi kendine çeker.Açılış yılı olan 1983'ten bugüne kadar uzanan uzun bir geçmişi vardır.Küresel olarak plastikle ilgili tüm alanlarda bilgi alışverişi fırsatları sağlamak ve Çin ve dünya pazarlarını genişletmeye veya pekiştirmeye çalışan işletmeler ve şirketler için parlak bir platform sağlamak için her yıl düzenleniyor.

CHINAPLAS 2023 sırasında ANGES Group, 2004 yılından bu yana proses soğutma soğutma grubuna odaklanıyor ve profesyonel, enerji tasarrufu ve verimlilik kavramlarıyla müşteriler tarafından sıcak bir şekilde karşılanan 4 ünite su soğutma grubunu gösterecek.Her türlü endüstriyel soğutma grubu, Hava soğutmalı soğutma grubu ve Su soğutmalı soğutma grubu, kaydırmalı soğutma grubu ve vidalı soğutma grubu, merkezi su soğutma grubu vb.

Sizi Salon 2, No.G21'de bizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Üç yıl sonra ilk toplantımızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Endüstriyel Su Soğutucu Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 agschiller.com . Her hakkı saklıdır.