75 Ton Su Soğutmalı Merkezi Chiller

Menşe yeri Çin
Marka adı ANGES
Model numarası 75HP
Min sipariş miktarı 1
Ambalaj bilgileri Kontrplak durumda
Teslim süresi 25 gün
Ödeme koşulları T/T, L/C

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
İsim Su soğutmalı vidalı soğutma grubu Kapasite 75hp
Kompresör Vida tipi kompresör gücü 56.1 kw
Dahili pompa 100m³/sa, 2bar Harici pompa 100m³/sa, 2bar - 8bar
Soğutucu R22, R407c, R134a Genişleme subabı Danfoss veya Emerson
PLC Siemens soğutma grubu servisi online destek, görüntülü teknik destek, bazı alanlarda site servisi
Vurgulamak

75 Tonluk Su Soğutmalı Merkezi Chiller

,

Su Soğutmalı Merkezi Chiller 75hp

,

75hp merkezi soğutulmuş su sistemi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Yüksek Etkili Vidalı Soğutucu 75ton Su Soğutucu Merkezi Soğutucu Düşük Gürültülü Soğutucu Paketi Açık Soğutucu

 

Bu su soğutma grubu paket ünitesi, soğutma grubu, su pompası, su deposu ve kontrol paneli içeren entegre bir endüstriyel soğutma ünitesidir.Entegre su soğutmalı chiller'in kurulumu ve çalıştırması kolaydır, bu da kurulum maliyetini büyük ölçüde düşürür.

 

Öğe

AGS-75WSHI
nominal soğutma kapasitesi kcal/saat 231924
  kw 269.7
giriş gücü kw 71
maksimum çalışma akımı A 162
güç kaynağı 3PH-380V-50HZ
soğutucu tip R22
  kontrol tipi genişleme subabı
kompresör tip yarı hermetik vida
  Güç(kw) 56.1
  başlatma modu Y-△
  kapasite kontrolü 0-25-50-75-100
buharlaştırıcı tip kabuk ve tüp
  soğutulmuş sıvı akışı (m3/h) 46.4
  boru çapı (inç) 4
yoğunlaştırıcı tip kabuk ve tüp
  soğutma suyu akışı (m3/h) 58
  boru çapı (inç) 4
Emniyet koruması kompresör aşırı sıcaklık koruması, aşırı yük koruması, yüksek ve alçak basınç koruması, akış anahtarı koruması, ters ve eksik faz koruması, antifriz koruması, eriyebilir koruma.
tankı L 3000
Harici sirkülasyon pompası Güç(kw) 7.5
  Kaldırma(m) 24.1
Dahili sirkülasyon pompası Güç(kw) 7.5
  Kaldırma(m) 22
boyut mm 3600*2250*1995
net ağırlık kilogram 2185
koşu ağırlığı kilogram 5230
 
öne çıkanlar su soğutmalı vidalı soğutma chiller
 1. Geniş kapasite.Anges su soğutmalı vidalı soğutma grupları 120 kw ve 1600 kw arasında değişen büyük soğutma kapasitelerine sahiptir.Sağlanan soğutulmuş su sıcaklığı 5℃-30℃ aralığındadır.
 2. Ayarlanabilir su sıcaklığı: Su soğutmalı tip chiller çıkışı soğutulmuş su +5 ile +30℃ arasındadır. Su sıcaklığı ve akış hızı belirlenebilir ve kontrol aralığında ayarlanabilir.
 3. İstikrarlı performans: Anges paketlenmiş su soğutmalı vidalı soğutucu, orijinal ünlü marka Yarı hermetik vidalı kompresörle donatılmıştır, yeterli soğutma kapasitesine, istikrarlı performansa ve mükemmel kaliteye sahiptir.Basit yapı, daha az hareketli parça, düşük arıza oranı, yüksek güvenlik faktörü, büyük soğutma kapasitesi.
 4. Güç tasarrufu ve enerji tasarrufu: Vidalı soğutma grubu kapasite kontrolü, gerçek ısı kullanımına göre enerji tüketiminden etkin bir şekilde tasarruf edebilen dört (%100-%75-%50-25) veya üç (%100-%66-%33) otomatik ayar yeteneği olabilir etkin bir şekilde enerji tasarrufu sağlamak için yük.
 5. Uzun servis ömrü: Shell and tube evaporatör ve kondenser, kaynaklı yapı basit, sağlam yapı, yüksek kalite, kompakt yapı, uzun ömür vb.
 6. Basit kurulum ve çalıştırma:Bu 120 tonluk vidalı kompresör endüstriyel su soğutma sistemi, büyük akış, yüksek verimlilik ve dayanıklılık ile ünlü marka su pompasını donatmıştır.Küçük boyutlu, kurulumu kolay ve çalıştırması basit.

Hava soğutmalı soğutma grubu ile Su soğutmalı soğutma grubu arasındaki fark

Hava soğutmalı soğutma grubu, soğutucu akışkanı soğutmak ve tekrar bir sıvıya yoğunlaştırmak için yoğuşturma ünitesini çevreleyen ortam havasını kullanan bir soğutma grubu sistemini ifade eder.Başka bir deyişle, hava soğutmalı soğutma grupları, soğutma grubunun soğutucu akışkanının ısıyı dağıtması için fanlar kullanır, ancak su soğutmalı soğutma grubunun çalışması için soğutma kulesi kurması gerekir. -boru temizleme, kule mekanik bakımı ve donma koruması.

 

Üreticiden su soğutucu servisi

Biz endüstriyel soğutma grubu üreticisiyiz, soğutma grubu hizmeti çevrimiçi destek olabilir, video teknik desteği, bazı alanlarda saha servisi mevcuttur.

Saha servisi, su soğutma grubu distribütörümüz Endonezya, Filipinler, Tayland, Singapur, Malezya, Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri, İsrail, Mısır vb. tarafından yapılacaktır.

 1. Tüm soğutma gruplarına 12 ay ücretsiz bakım hizmeti verilmektedir.
 2. Teknik açıklama, soğutma grubu hata ayıklama desteği, teknik eğitim ve soğutma grubu bakım kılavuzu sağlayın.
 3. Gerekirse, satış sonrası mühendisler, iletişim yoluyla her iki tarafça yerinde servis teyit edilebilir. Bazı bölgelerde, yerel bayiler hızlı ve rahat servis sağlayabilir.
 4. Müşterilerin normal kullanımını sağlamak için hava soğutucu ve su soğutucu için gerekli parçaları hızlı bir şekilde sağlayın. Gerekirse, aşınan parçaların bir kısmı her iki tarafça onaylandıktan sonra yedek olarak sağlanabilir.
 5. Chiller bakım hizmeti garanti süresi dışında, ömür boyu izleme bakımı, ekipman parçaları sağlamak için maliyet fiyatı.